ZTICHLÉ BUDOVY je studentský projekt, který spojuje opuštěné nevyužité prostory s novou hudbou. Chceme dát příležitost nejen mladým skladatelům prezentovat svou tvorbu netradičně a svobodně.
Kdysi využívaná, prosperující místa, plná lidí a zvuků. Dnes prázdné prostory. Ticho. Najděme pro ně nový zvuk, nové využití, nové lidi. Rozezvučme ticho. Alespoň na chvíli…

Napsali o nás

musicologica.cz:

Ztichlé budovy: rozezvučme podruhé!
Po úspěchu loňského experimentu s lehce experimentální hudbou v opuštěné industriální hale se v dubnu hudbou rozezvučí Ztichlé budovy podruhé. Projekt pod tímto názvem se letošním podtitulem Kde je hudba? vyzývá mladé skladatele k tvorbě ušité na míru prostoru.

→ celý článek

mestohudby.cz:

Ztichlé budovy: místo pro skladby, skladby pro místo
Najít nepoužívanou, zapomenutou továrnu, napsat jí koncert na míru a jít zase jinam. Projekt Ztichlé budovy založilo několik studentek a studentů brněnských uměleckých škol, první ročník rozezněl halu bývalého podniku MEZ v Židenicích.

→ celý článek / rozhovor s Borisem Klepalem

fullmoonzine.cz:

Ztichlé budovy znovu promlouvají
Studentský projekt s názvem ZTICHLÉ BUDOVY vznikl v únoru 2015. Spojuje opuštěné nevyužité prostory s novou hudbou.

→ celý článek

cz / en / de
 • MY
  Anna Laborová
  Anna
  Laborová další…
 • Kontakt
 • Novinky
  rozhovor s Borisem Klepalem
  pro město hudby
  další…
 • Podpořte nás

  Projekt vzniká s neziskovou myšlenkou, vstupné dobrovolné, ať si skladatelé užijí co největší publikum. Všichni organizátoři se zapojují bez nároku na honorář a se svými vlastními peněženkami. Snažíme se z minima vytáhnout maximum.

  I malým příspěvkem pomůžete zjednodušit přípravy sálu, tisk plakátů a programů, přepravu a další věci spojené s koncertem.

  Pokud vás projekt zaujal a myslíte, že stojí za to ho podpořit, prosím pošlete nám svůj příspěvek na č. ú. 1396919017/3030. Do zprávy pro příjemce uveďte "ZTICHLÉ BUDOVY" - a vaše JMÉNO, ať víme, komu poděkovat a rezervovat VIP místa ;)

 • Fotogalerie
  intro
 • Mediální partneři
  mestohudby.cz fullmoonzine.cz